Болгарія приманює туристів новими пропозиціями

Болгарія приманює туристів новими пропозиціями

Парасолька і шезлонг безкоштовно, кращі умови в готелях, зручні кемпінги - все це для того, щоб зробити відпустку на болгарському узбережжі Чорного моря та гірськолижних курортах країни більш привабливою для туристів. Таким чином Болгарія намагається поліпшити імідж всесвітньовідомих туристичних напрямів: "Золоті піски" та "Сонячний берег".

Сфера туризму Болгарії переживає складні часи. Країна намагається поліпшити імідж своїх курортів і привернути увагу нових туристів.

Нові правила набудуть чинності у 2016 році, сказала в четвер, 6 серпня, в ефірі телеканалу БТА міністр туризму Болгарії Ніколіна Ангелкова. "З новими правилами для чотирьох- і п'ятизіркових готелів, ми взяли до уваги європейську практику", - цитує її слова інформаційне агентство dpa. Крім того, в майбутньому планується запровадити значно суворіші правила щодо контролю якості пропозицій за системою "Все включено".

Туризм забезпечує близько 14 відсотків ВВП Болгарії, яка вважається найбіднішим членом ЄС. Цього року працівники туристичної галузі в цій країні скаржаться на зниження потоку туристів із Росії майже на 50 відсотків. Через девальвацію рубля дедалі менше росіян можуть собі дозволити відпочинок у цій країні. Болгарії також доводиться боротися з потужною регіональною конкуренцією з боку Греції та Туреччини.

10:12
kit

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!